Je něco, na co musím při vytváření PDF dát pozor?
Dbejte při exportu Vašich tiskových dat prosím na to, abyste vybrali standardní PDF: PDF/X-4:2010, PDF/X-3:2003. Dále je třeba deaktivovat omezení a bezpečnostní nastavení PDF (tiskový soubor tedy nemůže být chráněn heslem).


